TUKAN Rzeszów Biuro-Serwis, Hurtownia

Kategorie

Producenci

Szybki kontakt

Zadaj pytanie on-line

Katalog produktów


PŁYN TD CLEAN CZYSTA KUCHNIA 500ML

PŁYN TD CLEAN CZYSTA KUCHNIA 500ML

8,05zł netto

9,90zł brutto

5902768767094
0
0

ZCH-CL01

Producent : TODAR

SZT


Stan: Dostępny

Na magazynie: 0


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


Czysta Kuchnia - TD Clean 

 

Środek do czyszczenia urządzeń kuchennych, wszystkich rodzajów blatów, zlewozmywaków. Doskonale rozpuszcza nagromadzony tłuszcz. Bezpieczny dla czyszczonej powierzchni, można stosować na powierzchniach: marmur, gres, granit, PVC. 

Preparat pozostawia na czyszczonej powierzchni delikatną powłokę antystatyczną, która powoduje że powierzchnia na dłużej pozostaje czysta. 

 

Sposób użycia: 

 

nanieść środek bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, 

przetrzeć szmatką, 

przy trudnych zabrudzeniach pozostawić środek na 2-3 minuty. 

 

Nie stosować na rozgrzane elementy.  

 

Skład: 

 

związki powierzchniowo czynne > 5%, 

barwniki. 

 

UWAGA! 

 

H 317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry. 

H 319 - Działa drażniąco na oczy. 

P102 - Chronić przed dziećmi. 

P260 - Nie wdychać rozpylonej cieczy. 

P332 + P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry, zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. 

P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. 

P301 + P310 + P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA, natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem, wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. 

Czysta Kuchnia - TD Clean Środek do czyszczenia urządzeń kuchennych, wszystkich rodzajów blatów, zlewozmywaków. Doskonale rozpuszcza nagromadzony tłuszcz. Bezpieczny dla czyszczonej powierzchni, można stosować na powierzchniach: marmur, gres, granit, PVC. Preparat pozostawia na czyszczonej powierzchni delikatną powłokę antystatyczną, która powoduje że powierzchnia na dłużej pozostaje czysta. Sposób użycia: nanieść środek bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, przetrzeć szmatką, przy trudnych zabrudzeniach pozostawić środek na 2-3 minuty. Nie stosować na rozgrzane elementy. Skład: związki powierzchniowo czynne > 5%, barwniki. UWAGA! H 317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry. H 319 - Działa drażniąco na oczy. P102 - Chronić przed dziećmi. P260 - Nie wdychać rozpylonej cieczy. P332 + P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry, zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P301 + P310 + P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA, natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem, wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
  • KB_C 23K052A

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Czas generowania: 2.6164s