SEGREGATOR RINGOWY DONAU, PP, A5/2R/20MM, CZARNY
13,01zł netto
16,00zł brutto
0.16
SED10-70
Producent : DONAU
SZT
3718001PL-01
Stan: Dostępny
Na magazynie: 4
* wykonany z tektury o grubości 1,9mm i gramaturze 1170gsm
* pokryty ekologiczną folią PP (100um) o strukturze płótna
* wewnątrz biała wyklejka papierowa
* 2-pierścieniowy mechanizm w kształcie litery O
* średnica pierścieni: 20mm
* szerokość grzbietu: 30mm
* wymiary: 30x230x190mm